Top

Enzore

W pracy grafika najbardziej lubię projektowanie rozmaitych ilustracji wektorowych w moim własnym, dynamicznym stylu. Potrafię zaprojektować kompleksową identyfikację wizualną firmy łącznie z projektem strony internetowej, projektem logotypu i księgą znaku. Zajmuję się też poligrafią – drukiem oraz przygotowywaniem do druku projektów takich jak: plakaty, okładki płyt i książek, projekty menu, ulotki, wizytówki, itp. Zapraszam do współpracy!

 

 

Michał Kasprzak aka Enzore

.

Fotografia w tle: Tomasz Baranowski

Od graffiti do grafiki.

Zacząłem interesować się graffiti w latach ’90. Zanim zrobiłem pierwsze prace na ścianach dużo szkicowałem, projektowałem litery, szukałem swojego stylu. Dzięki tym aktywnym poszukiwaniom naturalnie zainteresowałem się również grafiką komputerową. W 2010 r. otworzyłem swoją działalność gospodarczą i prowadziłem agencję graficzną pod szyldem ZENN.PL GRAFIKA. Po 3 latach zakończyłem działalność firmy i zacząłem pracować jako freelancer.

enzore

ENZORE.pl

W 2016 r. postanowiłem, że będę występował pod szyldem znanym z mojej działalności graffiti czyli ENZORE. Udało mi się zebrać moje projekty i uruchomić portfolio online. Mam nadzieję, że się wam spodoba!

.

E.